Nalagam

Prodajalnica

Pretty good flowers, liofilizirano jedilno cvetje pridelano v Sloveniji (vrtnica, figovi listi, mačeha, španski bezeg)

Koda izdelka 00254
€10.00
OMEJENA IZDAJA
Na zalogi: 19 na voljo
1
Delite ta izdelek s prijatelji
Pretty good flowers, liofilizirano jedilno cvetje pridelano v Sloveniji (vrtnica, figovi listi, mačeha, španski bezeg)
Podrobnosti o izdelku

Naša nova blagovna znamka The Pretty Good Food predstavlja nežen, barvit in 100 % organski posip iz skrbno izbranih jedilnih cvetlic, vzgojenih in ročno obranih v Sloveniji. 

Tale mešanica vključuje vrtico, figove liste, mačeho in španski bezeg. Njena teža je 2g.

Cvetlični posip Pretty Good Flowers je 100% naraven in brez arom, barvil, aditivov, pesticidov in kemikalij, njihovo kakovost pa vsako leto potrjujejo tudi laboratorijski testi, ki jih proizvajalec izvaja v dveh različnih laboratorijih; enem francoskem in enem slovenskem. 

Da cvetlice ohranijo barvo, aromo in svoje hranilne snovi, so liofilizirane ter kot takšne popolne za dekoracijo in dodajanje prefinjene cvetlične note jedem in napitkom.


Kako jih lahko uporabiš:

- Posuj po tortah, sladicah, čokoladi ali piškotih.

- Dodaj solatam, juham, testeninam ali rižotam za vizualni in okusni poudarek.

- Oplemeniti koktajle, čaje ali limonade z naravno cvetlično eleganco.


Zakaj izbrati cvetni posip Pretty Good Food? 

- Liofilizirano za maksimalno svežino in intenzivnost barv.

- Brez umetnih dodatkov – samo naravne cvetlice.

- Primeren za vegane in vse gurmane, ki cenijo estetiko in okus.

- 100% narejeno v Sloveniji (pridelano in liofilizirano) 

- 100% naravno

svg